Ви є тут

Статьи

Компанія CCGrass Україна вітає з наступаючим Новим 2024 роком та Різдвом Христовим!

У цей чарівний час, коли засяють новорічні вогні, а у повітрі віє аромат ялинки та святкових ласощів, ми хочемо поділитися з вами теплом своїх сердець.

Нехай Новий 2024 Рік принесе вам невичерпну енергію, нові неймовірні можливості та здійснення найсміливіших мрій. Нехай кожен день буде наповнений успіхом, радістю та щастям.

Штучне покриття не вигоряє на сонці, не вимерзає взимку і не псується від дощу тому штучна трава може використовуватися для створення газонів у парках, садах та на присадибних ділянках, а також футбольних полів, ігрових майданчиків та інших спортивних об'єктів. Вона є безпечним та комфортним покриттям для дитячих майданчиків, знижує ризик отримання травм під час падіння. Завдяки газону територія виглядає більш доглянутою та сучасною.

В останні роки штучний газон стає дедалі популярнішим, а 2023 року продовжить свій тріумфальний похід Україною. Сьогодні ми розглянемо основні тренди, які набирають обертів у галузі штучної трави.

Усім хочеться мати затишне місце для відпочинку на своїй дачній ділянці. Щоб знизити трудовитрати на догляд за ним, можна не морочитися з химерним дизайном і просто покласти в потрібному місці газон. Зрештою, це буде ваш затишний куточок для усамітнення, а не щось, чим потрібно хвалитися перед сусідами. Звичайно, хороше густе рівне трав'яне покриття росте не скрізь. У такому разі дуже вдалим вибором стане штучний газон, який дуже легкий у укладанні та подальшому догляді і довго радуватиме своєю нев'янучою, хоч і простою, красою.

Компанія CCGrass взяла участь в авторитетній виставці підлогових покриттів Domotex Shanghai 2016 (Домотекс Шанхай). Спеціально під ці заходи, компанія ССГрасс Україна підготувала величезний стенд, щоб відвідувачі виставки могли близько ознайомитися з продукцією та власними руками відчути якість і надійність штучної трави CCGrass.

Використання штучних галявин для гольфу з'являється як інструмент, який застосовується гольфістами. Отже, вони можуть практикуватися в грі щоразу, коли захочуть. По суті, гравцю гольфу доводиться ударяти м'яч у напрямку до лунки короткою ключкою для гольфу. Відомо, що точні удари є складним завданням. Це на благо гравця, щоб розвивати навички. Найчастіше гравець не може знайти час для знаходження в полі для гольфу, щоб нарощувати майстерність. Тоді користувач може проводити час на одній з тих штучних галявин, оскільки вони можуть купити її від будь-яких постачальників. Є індивідууми, які вирішили зробити по-старинці галявини для гольфу. І вони вирішили застосувати природну траву замість синтетичної. У цьому зв'язку користувач повинен задаватися питанням, чому рівна галявина все ще не відчувається подібною до поля для гольфу. Існує схильність прилипання справжньої вигнутої трави.

Багато людей як любителів, так і професіоналів оцінили якість проведення спортивних заходів на штучному газоні, таких як футбол, хокей, теніс, гольф. Завдяки високій якості виконання, низькі експлуатаційні витрати та тривалий термін служби використання покриттів із штучної трави мають велику користь. Використання штучного газону для футбольного поля стало першим використанням таких покриттів у спорті. Синтетичний газон для футболу укладають як на бетон, так і на асфальт, які виступають як міцна основа для нього.

Як встановити штучну траву? Це питання, здається, природним, якщо ви плануєте подумати про встановлення штучної трави замість натуральної трави. Кожен хоче мати гарний зелений газон для свого будинку, офісного комплексу чи комерційної нерухомості. Для професіоналів це не є проблемою, оскільки вони знають, як встановити штучну траву у правильний спосіб. Але для пересічного власника будинку це буде нав'язливе питання з огляду на фактор вартості.

Всі хотіли б мати гарний газон для свого будинку. Ландшафтна штучна трава-недороге рішення, щоб отримати красивий газон, який не має будь-яких повторюваних експлуатаційних витрат на технічне обслуговування. Отже, гарний природний вигляд, штучний газон може доставити радісний час у житті, коли ви проводите його з сім'єю і друзями.

Штучний газон дійсно звільнить Вас від рутини регулярних ремонтів і поливу. Маючи природний газон, ви стикатиметеся з багатьма обмеженнями і ви не зможете просто залишити його без нагляду. Регулярний полив і підживлення обов'язкове і коштуватиме вам набагато дорожче.

Штучна трава зроблена із синтетичних волокон. Це дасть точну подібність з природним видом трави і має багато переваг у порівнянні з натуральною травою. Основною перевагою є його низька вартість обслуговування. Штучні трави використовуються переважно для спортивних майданчиків.

Є різні види штучної трави, які створюються відповідно до використання поверхні. Крім спортивних та ігрових майданчиків, штучна трава може бути використана для створення штучного газону. Житлові і комерційні газони виглядають так само природно і дають всі зручності, як і природна трава. Натуральний газон повинен підтримуватися належним чином при своєчасному зрошенні та обрізанні.

Сторінки

Доставка Безкоштовна*
  • - самовивіз із нашого складу
  • - на відділення перевізника
  • - доставка на об'єкт
Оплата
  • - без ПДВ
  • - з ПДВ
  • - на картку Приватбанку
Вашу заявку успішно відправлено! Чекайте на наш дзвінок.
або дзвоніть

Види штучної трави