Штучна трава для дитячих майданчиків

Облаштування дитячих майданчиків зазвичай відбувається з урахуванням як функціональності, а й безпеки. Вибір покриття – важлива справа, адже дуже часто наші діти падають, тож безпека покриття майданчика стає першочерговим питанням.

Штучна трава для дитячих майданчиків

Відмінним видом покриття для дитячого майданчика буде штучна трава. За її допомогою можна створити окрему зону у вигляді зелених острівців або інших елементів інтер'єру на території дитячого майданчика. Також дуже часто таку траву використовують під гойдалками, біля надувних басейнів, поруч із пісочницею, тобто скрізь, де дітки особливо активні та існує ризик падіння.

Головна перевага такого покриття в тому, що воно не потребує ретельного догляду. Штучну траву не треба висівати кілька разів за сезон, її не потрібно поливати, удобрювати та стригти, вона завжди буде рівномірною і однорідною за густотою та висотою ворсу. За допомогою спеціальних миючих засобів ви завжди можете помити штучне трав'яне покриття, що дозволить вам не турбуватися про здоров'я дітей. Адже, як ми знаємо, у ранньому віці вони часто люблять усі «пробувати на смак». З таким видом покриття ваші діти завжди будуть у безпеці, адже ймовірність травм чи опіків при ковзанні ваших дітей також виключена. Штучна трава для дитячих майданчиків нічим не поступається природному покриттю.

 
Українська
Доставка Безкоштовна*
  • - самовивіз із нашого складу
  • - на відділення перевізника
  • - доставка на об'єкт
Оплата
  • - без ПДВ
  • - з ПДВ
  • - на картку Приватбанку
Вашу заявку успішно відправлено! Чекайте на наш дзвінок.
або дзвоніть

Види штучної трави