Штучна трава для футболу

У наш час практично на всіх спортивних майданчиках не використовується натуральна трава. Більше того, ще у 2001 році керівництвом FIFA було ухвалено рішення про використання штучних типів покриттів на всіх полях під час офіційних футбольних матчів.

Штучна трава для футболу

Штучна трава для футбольного поля чудово зарекомендувала себе в українських реаліях, за таким покриттям легко доглядати, воно не боїться влучення прямих сонячних променів та бруду. Важливим буде вказати про неймовірну зовнішню схожість покриття зі справжньою свіжою травою. Це стало можливим завдяки використанню двох типів волокон різних відтінків.

Штучна трава для футбольного поля підходить не лише для закритих майданчиків, а й для відкритих стадіонів. Покриття не боїться вологи та попадання ультрафіолетових променів, під час літньої спеки. Штучний газон для футболу був оцінений багатьма спортсменами, більше того, гра на такому газоні на порядок краще, ніж на справжній траві. У разі падіння гравці можуть не думати про опіки та подряпини.

Чому трава для футбольного поля від CCGrass Україна?

Найкраща штучна трава для футболу в Україні лише у нашому інтернет-магазині за спеціальною ціною. У нас ви можете вибрати газон необхідної вам густоти та довжини ворсу, що сприятливо вплине на відчуття спортсменів під час гри та покращення їх ігрових характеристик. 

На перший погляд штучна трава для футболу може здатися досить дорогою, проте, якщо зіставити витрати на посадку та постійний догляд за натуральною травою, то штучна трава для футбольного поля обходиться значно дешевше.

Ви самостійно можете укласти покриття на майданчику, проте для того, щоб воно прослужило довше, ми рекомендуємо скористатися послугами наших фахівців. Також ми надамо вам список рекомендацій, дотримуючись яких можна продовжити термін служби газону з усіма його якісними характеристиками. 

 
Українська
Доставка Безкоштовна*
  • - самовивіз із нашого складу
  • - на відділення перевізника
  • - доставка на об'єкт
Оплата
  • - без ПДВ
  • - з ПДВ
  • - на картку Приватбанку
Вашу заявку успішно відправлено! Чекайте на наш дзвінок.
або дзвоніть

Види штучної трави