Штучна трава для тварин

Використання штучної трави на території свого заднього двору або прибудинкової території стало звичною справою. Вона набагато практичніша за натуральне трав'яне покриття, крім того, абсолютно безпечна для людей і тварин. Незалежно від того, хто живе у вас – кіт чи собака, трава не завдасть шкоди здоров'ю. Крім того, існує відома помилка, що тваринам не подобається грати на такому покритті.

Штучна трава для тварин

Насправді, для тварин така трава приємна та м'яка, але на відміну від природної з нею менше проблем. Після гри Ваших дітей із собакою чи котом їх не потрібно буде мити, бо штучна трава не залишає слідів. Таке покриття не має ніяких запахів або інших подразників, які б негативно вплинули на тварину.

Під впливом сонячних променів штучний газон не виробляє жодних сторонніх запахів. Тварині буде комфортно на траві цілий рік.

Матеріал, з якого виготовляється трава для тварин екологічно чистий, тому тваринам і дітям можна грати на такій траві годинами, не боячись жодних наслідків. Тварина може справляти потребу в штучній траві, при цьому рідина йтиме в землю, не залишаючи ніякого запаху. Догляд за такою травою дуже простий, досить просто промити газон водою, і він знову буде акуратним і свіжим, щоб Ваші домашні улюбленці далі змогли продовжувати на ньому веселитися.

 
Українська
Доставка Безкоштовна*
  • - самовивіз із нашого складу
  • - на відділення перевізника
  • - доставка на об'єкт
Оплата
  • - без ПДВ
  • - з ПДВ
  • - на картку Приватбанку
Вашу заявку успішно відправлено! Чекайте на наш дзвінок.
або дзвоніть

Види штучної трави