Штучна трава для виставок

Штучна трава – досить поширений вид покриття в Україні. Таке покриття повністю імітує зовнішній вигляд цієї трави. За бажанням клієнта ми підберемо трави для виставок, пофарбовану в два зелені кольори, таке рішення дозволило нам досягти максимальної схожості з природним газоном. Таке покриття відноситься до недорогого сегменту покриттів і сьогодні це найкраще поєднання ціна/якість. Така трава абсолютно безпечна у використанні, стійка до перепадів температур і не вимагає практично ніякого догляду, на відміну від натурального природного покриття.

Штучна трава для виставок

Досить часто її можна зустріти, як елемент декорування стендів спортивних магазинів, салонів, бутіків. Популярне оформлення штучною травою в рибальських та мисливських магазинах та суміжних з цією тематикою відділів туризму та активного відпочинку. Таке покриття відмінно підійде для різноманітних тематичних виставок. Трава має насичений зелений колір, приємна на дотик, практично не схильна до займання, при належному використанні трава для виставок прослужить Вам більше 10 років.

Ви можете замовити траву для виставок, навіть не виходячи з дому, просто на нашому сайті. Наші консультанти допоможуть визначитися із вибором.

 
Українська
Доставка Безкоштовна*
  • - самовивіз із нашого складу
  • - на відділення перевізника
  • - доставка на об'єкт
Оплата
  • - без ПДВ
  • - з ПДВ
  • - на картку Приватбанку
Вашу заявку успішно відправлено! Чекайте на наш дзвінок.
або дзвоніть

Види штучної трави