Штучна трава для шкіл

Штучна трава давно зайняла своє місце не лише як оздоблювальний матеріал, а й як багатофункціональне покриття, яке використовується у різних сферах діяльності людини. Ландшафтна штучна трава стане відмінною натуральною альтернативою на шкільних ігрових майданчиках або стадіонах. Все тому, що діти, як ніхто інший, зазнають травм від падіння.

Штучна трава для шкіл

Часто в нашій країні спортивні майданчики залиті бетоном або асфальтом, і під час падіння дитина може отримати дуже серйозні травми. Ми рекомендуємо використовувати у школах штучну траву з низки причин. Штучна трава – гарантія того, що при падінні будь-яка дитина буде захищена вона подряпинами, опіками та травмами. Крім того, обираючи таку траву для школи, можна буде заощадити час та гроші на догляді за натуральним газоном. Штучний не вимагає такого ретельного догляду: поливання, стрижки, посіву нової трави. Йому не страшні перепади температур, і він з легкістю вистоїть і сувору зиму і спекотне літо, повністю зберігши зовнішній вигляд і всі свої характеристики. До того ж, такий газон завжди буде розподілений рівномірно по всій потрібній місцевості.

Часто така трава для школи використовується тільки на окремих ділянках: сходах, підйомах, садових галявинах. Це допомагає зберігати територію навколо школи в належному стані, за мінімальних витрат часу та коштів. Так, що саме з таким покриттям школа завжди виглядатиме новою, сучасною та доглянутою.

 
Українська
Доставка Безкоштовна*
  • - самовивіз із нашого складу
  • - на відділення перевізника
  • - доставка на об'єкт
Оплата
  • - без ПДВ
  • - з ПДВ
  • - на картку Приватбанку
Вашу заявку успішно відправлено! Чекайте на наш дзвінок.
або дзвоніть

Види штучної трави