Штучна трава
З доставкою по всій Україні
Великий вибір. Швидка доставка. Найкращі ціни
Застосування штучної трави
 
Штучний газон — популярне рішення для багатьох спортивних арен різних видів спорту. Матеріал не схильний до впливу погодних умов, пожежостійкий, простий у догляді, безпечний для людей, а його зовнішній вигляд практично не відрізняється від звичайного газону.
 
Штучна трава має чудові експлуатаційні характеристики і практично не відрізняється від натурального газону. Стійкість до будь-яких погодних умов, універсальність та практичність роблять цей матеріал просто незамінним.
Переваги трави CCGrass
натуральний
вигляд
не потрібно
поливати
зелена
цілий рік
не вимагає
догляду
CCGrass – лідер на ринку виготовлення штучної трави

Ми пропонуємо штучну траву найвищої якості з доставкою по всій території України. Наша компанія вже довгі роки займає лідируючі позиції на ринку. Завдяки сучасним технологіям ландшафтна трава та газони для спортивних майданчиків практично не відрізняються від натуральної трави. Продукція відповідає всім міжнародним вимогам якості та безпеки, виробник має низку міжнародних сертифікатів та постійно вдосконалює продукцію.

Вашу заявку успішно відправлено! Чекайте на наш дзвінок.
або дзвоніть

Види штучної трави

Штучна трава CCGrass

Сучасні технології дозволили створити унікальний матеріал, який, за своїми ігровими та експлуатаційними характеристиками, не поступається природному газону ні в чому. Штучна трава є кращим покриттям для футбольних полів, тенісних кортів або полів для гольфу. Це безпечний синтетичний матеріал, який не вступає не в якісь хімічні реакції і не завдає шкоди здоров'ю людей. Штучна трава набула широкого поширення як елемент ландшафтного дизайну. У деяких аспектах, купити наш штучний газон, це означає мати ряд переваг перед природною травою, таких як ціна і легкість експлуатації. -зимовий сезон, практично не схильна до горіння. На відміну від природної, штучну траву не потрібно підстригати, крім того, про витрати на полив трави також можна буде забути. Наша продукція - це красиво, безпечно та економно.

Сучасні технології дозволили створити унікальний матеріал, який, за своїми ігровими та експлуатаційними характеристиками, не поступається природному газону ні в чому. Штучна трава та її ціна є кращим покриттям для футбольних полів, тенісних кортів або полів для гольфу. Це безпечний синтетичний матеріал, який не вступає не в якісь хімічні реакції і не завдає шкоди здоров'ю людей. Штучний газон (Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одеса) набув широкого поширення як елемент ландшафтного дизайну. У деяких аспектах наш матеріал має ряд переваг перед природною травою.

Купити штучну траву або газон CCGrass (Київ, Харків, Дніпропетровськ, Одеса, Кривий Ріг та інші міста України) це означає отримати безліч плюсів:  ;продукція компанії ССГрасс не вимагає особливого догляду, стійка до сильних перепадів температур і великої кількості опадів в осінньо-зимовий сезон, практично не схильна до горіння. На відміну від природної, штучну траву не потрібно підстригати, крім того, про витрати на полив трави також можна буде забути. Наша продукція - це красиво, безпечно та економно.