Штучна трава для хокею на траві

трава для хокею
Трава для хокейних полівТрава для хокейних полів Трава для хокейних полівТрава для хокейних полівТрава для хокейних полів
Висота трави: 10мм, 12мм, 13мм, 15мм, 18мм, 30мм
 
 

До такого виду спорту, як хокей з м'ячем на траві, пред'являються дуже високі вимоги до ігрового покриття майданчика. Воно не повинно бути занадто шорстким, для гарної гри покриття має бути рівним та міцним. Головне в такому газоні – однорідність та максимальний комфорт для гри. Саме тому, за рекомендаціями Міжнародної федерації хокею на траві, офіційні змагання з хокею дозволяють проводити лише на полях із штучним трав'яним покриттям.

Штучна трава для хокею на траві

Це покриття, немов спеціально створене для даного виду спорту, адже використання маленького м'яча передбачає високий тем гри, який можна забезпечити лише при грі на гладкій, рівній поверхні, що дозволяє створити вологий ефект і не дає м'ячу можливості відскочити. Більше того, штучна трава не вимагає своєї заміни по кілька разів за сезон, її не потрібно стригти, удобрювати та поливати, а це означає, що вам не потрібно турбуватися про те, що майданчик буде рівним та однорідним. При ковзанні спортсменів під час гри штучна трава забезпечує максимальну безпеку від опіків та інших ушкоджень. Терміни експлуатації даного покриття досить високі, при цьому згодом його якісні характеристики залишаються незмінними. До того ж зараз практично всі виробники намагаються робити таку штучну траву, яка за відчуттями мало чим відрізнялася б від натуральної. Таким чином, спортсмени отримували б максимально комфортні умови під час гри у хокей на траві.

 
Українська
Доставка Безкоштовна*
  • - самовивіз із нашого складу
  • - на відділення перевізника
  • - доставка на об'єкт
Оплата
  • - без ПДВ
  • - з ПДВ
  • - на картку Приватбанку
Вашу заявку успішно відправлено! Чекайте на наш дзвінок.
або дзвоніть

Види штучної трави